FRACHT DROBNICOWY

Najważniejsze pojęcia

Kliknij na wybrane aby przejść do naszego słownika z pojęciami.

Często pojawia się konieczność przetransportowania pojedynczych przesyłek, z których każda ma inną wagę, kształt oraz właściwości. Właśnie takimi niewielkimi i różnorodnymi przesyłkami zajmuje się transport drobnicowy LCL.

Do drobnicy zaliczamy kartonowe paczki, skrzynie i worki. Nasza firma korzysta z sieci Agentów na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę przesyłek drobnicowych w relacjach door to door (zarówno w eksporcie, jak i w imporcie).

Realizujemy standardowe zlecenia LCL, ale również w odpowiedni sposób łączymy towary od wielu dostawców. Tego typu operacje zwane konsolidacją, pozwalają zoptymalizować koszty transportu przy tylko nieznacznym wydłużeniu czasu dostawy.

W naszym autorskim systemie OS4B, do którego w prosty sposób się logujesz, możesz o każdej porze dnia i nocy monitorować status swojej przesyłki. Otrzymujesz również możliwość wglądu do swojej indywidualnej bazy bieżących zleceń a także do bazy zleceń archiwalnych. OS4B ma ponadto wiele innych ciekawych i rozbudowanych funkcji, które z pewnością przypadną Ci do gustu.


CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

  • zapewniamy organizację transportu towaru o każdej wadze, kształcie i właściwościach;
  • prowadzimy działania mające na celu, optymalizacje kosztów transportu;
  • umożliwiamy monitoring każdej przesyłki w toku procesów transportowych;
  • organizujemy transport także w relacji door to door;
  • zapewniamy obsługę i dokumentacyjną w kraju nadania i kraju dostawcy.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz pytanie dotyczące transportu lub spedycji?

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz i wyślij go do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.