FRACHT MORSKI

Transport drobnicowy (LCL)


 


 


 

Często pojawia się konieczność przetransportowania pojedynczych przesyłek, z których każda ma inną wagę, kształt oraz właściwości. Właśnie takimi niewielkimi i różnorodnymi przesyłkami zajmuje się transport drobnicowy LCL.

Do drobnicy zaliczamy kartonowe paczki, skrzynie i worki. Nasza firma korzysta z sieci Agentów na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę przesyłek drobnicowych w relacjach door to door (zarówno w eksporcie, jak i w imporcie).

Realizujemy standardowe zlecenia LCL, ale również w odpowiedni sposób łączymy towary od wielu dostawców. Tego typu operacje zwane konsolidacją, pozwalają zoptymalizować koszty transportu przy tylko nieznacznym wydłużeniu czasu dostawy.

W naszym autorskim systemie OS4B, do którego w prosty sposób się logujesz, możesz o każdej porze dnia i nocy monitorować status swojej przesyłki. Otrzymujesz również możliwość wglądu do swojej indywidualnej bazy bieżących zleceń a także do bazy zleceń archiwalnych. OS4B ma ponadto wiele innych ciekawych i rozbudowanych funkcji, które z pewnością przypadną Ci do gustu.