O nas

OS Logistics jest spółką z polskim kapitałem, oferującą kompleksowe rozwiązania logistyczne dla każdego, również najbardziej wymagającego klienta.

Spółka obsługuje ładunki na wszystkich szerokościach geograficznych transportem morskim, lotniczym, drogowym, kolejowym w systemie „door to door”, a także z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych.

Zajmujemy się również obsługą celną, portową, wykonywaniem stosownych badań, uzyskiwaniem certyfikatów, magazynowaniem.

Kadra OS Logistics wywodzi się z ogólnie znanych i cenionych światowych korporacji operujących na terenie Polski i Europy.

Oferujemy Państwu profesjonalny, najwyższej jakości serwis, dostosowany do indywidualnych oczekiwań każdego z kontrahentów. Nasi klienci otrzymują zrozumiałą, przejrzystą i co najważniejsze – indywidualną ofertę.

Dodatkowo mogą oni liczyć na konsultacje na każdym etapie procesu spedycyjnego, mające na celu wyjaśnienie wszelkich zagadnień oraz znalezienie najlepszego z możliwych rozwiązań, tak aby zoptymalizować wszystkie koszty.

Staramy się zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, dążymy do nawiązania trwałej współpracy oraz zapewnienia jak najwyższego komfortu i zadowolenia.


Misja i wizja

Naszą misją oraz głównym założeniem firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości, które są precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości obsługi, bezpieczeństwa i wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki profesjonalnej obsłudze klientów, chcemy dążyć do umocnienia ich pozycji na rynku oraz zdobycia uznania wśród kontrahentów.

Realizacja powyższych zadań odbywa się poprzez świadczenie kompetentnej i kompleksowej obsługi klienta w zakresie organizacji transportu krajowego i międzynarodowego oraz doradztwa logistycznego.

 

W przyszłości pragniemy stać się liderem na rynku usług spedycyjnych, poprzez świadczenie usług wysokiej jakości.

Chcemy optymalnie wykorzystywać swoja wiedzę oraz doświadczenie, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów i by przekonać ich do długoterminowej współpracy.