Kariera

Tworzymy zespół, składający się z doświadczonych, kompetentnych osób, które szybko reagują na potrzeby klientów, służąc im profesjonalną pomocą oraz proponując wdrożenie nowoczesnych rozwiązań spedycyjnych.

Nasi pracownicy bardzo skrupulatnie przykładają się do przydzielonych im obowiązków zawodowych, jednocześnie angażując się w prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa jako całości.

Istotne dla nas są kompetencje i zakres posiadanej przez naszych specjalistów wiedzy. Dokładamy wszelkich starań, by podczas planowania rozwoju pracowników, mogli oni swobodnie poszerzać swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje zawodowe, które w efekcie przekładają się na sukces firmy.

Bardzo cenimy sobie także, swobodną komunikację pomiędzy pracownikami oraz umiejętność współpracy, które mają bezpośredni wpływ na prawidłowe relacje zachodzące w wewnętrznym otoczeniu przedsiębiorstwa.

Dzięki ogólnemu zaangażowaniu wszystkich zatrudnionych u nas osób oraz panującej powszechnie miłej atmosferze, OS Logistics jest idealnym miejscem dla każdego, kto interesuje się tematyką TSL.

OS Logistics jest firmą, która nieustannie się rozwija. Więc jeżeli chcesz wykorzystywać w praktyce swoją wiedzę z zakresu spedycji, to OS Logistics jest idealnym miejscem dla ciebie! Nie zastanawiaj się – prześlij do nas swoją aplikację!

Handlowiec

Miejsce: Gdynia Data dodania: 2020-07-21

OS Logistics jest spółką z polskim kapitałem, oferującą kompleksowe rozwiązania logistyczne. Spółka obsługuje ładunki na wszystkich szerokościach geograficznych transportem morskim, lotniczym, drogowym, kolejowym w systemie „door to door”, a także z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. Zajmujemy się również obsługą celną, portową, wykonywaniem stosownych badań, uzyskiwaniem certyfikatów oraz magazynowaniem.